Transportowanie piwa w butelkach – skrzynki, które pomagają budować wizerunek marki


Transport piwa jest znacznie trudniejszy niż z pozoru się może wydawać. Piwo nie przepada za wstrząsami, światłem słonecznym ani zbytnim chłodem. Piwo, które ulegnie zamrożeniu, już nie odzyskuje swoich pierwotnych walorów smakowych ani specyficznych właściwości tego trunku. W związku z tym, idealnym i koniecznym rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiednich skrzynek. Szczególnie, jeżeli prowadzimy bar czy restaurację. Łatwe przenoszenie, łatwe magazynowanie, przyjemny dostęp do butelek… Odpowiednia skrzynka do piwa jest tutaj naprawdę kluczowa.

Piwo i… światło!

Światło słoneczne dla piwa jest zabójcze. Pod jego wpływem ten trunek traci swoje cenne i mocne strony, za które tak uwielbiamy ten napój. W uprzywilejowanej pozycji w tej sytuacji są puszki aluminiowe, które zazdrośnie strzegą trunku przed dostępem najmniejszego promyczka światła. Jednakże, zupełnie nie chronią przed zmianami temperatury, dlatego szkło wciąż posiada wiele aspektów decydujących o jego przewadze. Szczególnie, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby butelki przechowywać w miejscach ciemnych, dobrze odizolowanych od zabójczych dla piwa promieni słonecznych. Oczywiście, nie bez znaczenia są tutaj odpowiednie skrzynki na piwo.

Przechowywanie i transport butelek

Skrzynki na piwo z wygodnymi uchwytami, poręczne, wykonane z estetycznych materiałów sprawią, że przenoszenie, transport czy przechowywanie piwa będą wręczą prawdziwą przyjemnością. Szczególnie istotne jest, aby materiał, z którego są wykonane skrzynki, nie zużywał się prędko, odpowiednio izolował wstrząsy oraz był odporny na wszelkie uderzenia, o które przecież w transporcie czy przenoszeniu nie jest trudno.

Dedykowane pojemniki na piwo

Skrzynki na butelki wykonane przez doświadczoną firmę oprócz wspaniałych właściwości użytkowych zapewniają również, że możliwe jest łatwe umieszczenie na skrzynkach na piwo logo producenta danego napoju. Skrzynka do piwa tak ozdobiona, z pewnością pomaga budować wizerunek marki oraz wzmacnia poczucie przywiązania u potencjalnych klientów.

Trwałe etykiety

Trwałe, estetyczne etykiety na skrzynkach na butelki pozwalają na jeszcze głębszą i skuteczniejszą promocję marki. Klienci mają skłonność do wybierania produktów uważanych za luksusowe, bardziej niedostępne. Takim niepozornym elementem w tym kontekście są właśnie skrzynki na butelki. Miłośnicy chmielowego smaku choćby podświadomie dostrzegają i doceniają fakt, iż producent dba o trunek w każdym detalu, również pod względem odpowiedniego zabezpieczenia transportu. W końcu, to niezwykle ważny element dystrybucji wytworzonego produktu. Bez skutecznego dostarczenia klientowi wyrobu w najwyższej możliwej jakości nie ma mowy o domkniętej sprzedaży.