Ciekawy i oryginalny wygląd czajnika


Ciekawy i oryginalny wygląd czajnika

Czajnik jest ważnym elementem każdej kuchni. Wodę gotujemy w czajnikach, które bezpośrednio kładziemy na kuchenkę lub w czajnikach elektrycznych. Czajniki elektryczne występują dzisiaj w przeróżnych wzorach, mają różne objętości, niektóre z nich są w prostych wzorach inne w oryginalnych i ciekawych.

SZKLANY CZAJNIK

Czajniki elektryczne szklane pozwalają, dzięki swojej przeźroczystej obudowie, oglądać proces gotowania się wody. Czajnik zbudowany jest z bardzo mocnego szkła w połączeniu ze stalą nierdzewną. Dodatkowym ciekawym efektem gotowania wody w takim czajniku jest podświetlenie wody specjalnymi diodami LED. W ciemnej kuchni, podświetlona i buzująca woda w czajniku szklanym daje bardzo miły efekt dla oka. Woda zawsze jest czysta, dzięki specjalnym filtrom, które z łatwością można wymienić gdy się ubrudzą. Filtry oczyszczają wodę i zbierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia ze szklanej powierzchni czajnika.

ZALETY CZAJNIKA SZKLANEGO

Czajniki elektryczne szklane są bezprzewodowe, kabel ich chowa się po naciśnięciu specjalnego przycisku. Woda w takim czajniku gotuje się szybko w dodatkowo ciekawy wizualnie sposób. Niebieska poświata, którą otrzymujemy podczas gotowania wody,dzięki oświetleniu jej, jest miłymi oryginalnym akcentem każdej kuchni.Występują modele, które mają wbudowaną płytę grzewczą, klapka jest blokowana, dla bezpieczeństwa w czasie gotowania. Ciekawostką jest obrotowe dno, które daje jeszcze lepsze efekty wizualne podczas gotowania i oświetlani.

INTERESUJĄCY DESIGN

Elektryczne czajniki mają specyficzny design i sprawiają, że gotowana w nich woda staje się bardzo interesująca. Sam proces gotowania sprawia, że na chwilę nasz czajnik przemienia się w zaczarowany dzban pełen buzującej wody. Gotując wodę w czajniku szklanym doskonale widzimy ile gotujemy wody i czy na dnie czajnika osadził się kamień.

Czajniki mają wzmocnioną obudowę i są wykonane ze szkła dobrej jakości, które nie jest toksyczne. Gotowana woda w szklanych czajnikach zawsze jest czysta i bardzo smaczna.Szkło czajnika elektrycznego szklanego nie zawsze jest białe, tak samo jak nie zawsze w kolorze metalu jest jego obudowa. W ofercie możemy znaleźć wersje czerwoną, zieloną lub niebieską. W ten sposób z łatwością możemy dopasować szklany czajnik do kolorystyki i stylu panującego w naszej kuchni.

Czajniki elektryczne szklane kupisz na cookstore.pl