Skrzyniopaleta na jabłka – ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie


Praca rolników jest ciężka i często także obarczona stratami – świeże owoce i warzywa to produkty, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu, a wtedy nie znajdą dla siebie kupca. Dlatego odpowiednie pojemniki, takie jak skrzyniopalety na jabłka z tworzywa sztucznego, zapewniają bezpieczeństwo owocom na każdym etapie dystrybucji.

Skrzynki na jabłka – wytrzymałe i higieniczne

Zastosowanie do produkcji skrzynek na jabłka wysokiej jakości tworzywa sztucznego sprawiało, że są one zarówno znacznie bardziej wytrzymałe od takich rozwiązań jak drewno, jak i znacznie bardziej higieniczne. Tworzywo sztuczne jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym atmosferyczne. Ich żywotność to nawet 10 lat.

Ponadto tworzywo sztuczne nie absorbuje wody i wilgoci, dzięki czemu ich waga jest taka sama, a w skrzyni na jabłka nie panują warunki sprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów, co zawsze przyspiesza ich dojrzewanie i prowadzi do gnicia. Skrzynie na jabłka posiadają także ażurowe otwory, dzięki czemu w pojemnikach zapewniona jest odpowiednia wentylacja. Gładkie ścianki ułatwiają utrzymanie skrzynek na jabłka w czystości.

Sprawny i oszczędny transport

Skrzynie na jabłka wytwarza się przede wszystkim w uniwersalnych rozmiarach, choć istnieje również możliwość produkcji w mniej standardowych wymiarach na indywidualne zlecenie, dzięki czemu ich transport przebiega sprawnie i nie generuje przestojów.

Ponadto Skrzynki na jabłka zależnie od rodzaju mogą także posiadać szereg wygodnych i innowacyjnych rozwiązań, co czyni je jeszcze bardziej wygodnymi pojemnikami do transportu jabłek. Może być to między innymi możliwość składania. Wszystkie skrzyniopalety na jabłka można także sztaplować.

Ergonomiczny i wytrzymały pojemnik na każdym etapie dystrybucji

Skrzynki na jabłka z tworzywa sztucznego to szeroka gama produktów, które umożliwią sprawny transport i efektowne magazynowanie na każdym etapie dystrybucji – już od samego sadu, aż do ostatecznego odbiorcy detalicznego.

Wykorzystanie w dystrybucji owoców skrzyniopalet na jabłka to także ukłon w stronę ekologii – nie dość, że są one bardzo żywotne, to ostatecznie podlegają również recyklingowi, a to właśnie takich rozwiązań obecnie potrzebuje światowa gospodarka.