Poznaj popularne zastosowania jednorazowych kubków plastikowych


O kubkach jednorazowych plastikowych zwykle mówi się jako o wyjątkowo interesującym i doskonale sprawdzającym się nośniku reklamy. Wiele osób nie ukrywa jednak zdumienia słysząc, że są one postrzegane w ten sposób. Warto więc dowiedzieć się, jak kubeczki plastikowe mogą być wykorzystywane w praktyce.

Po pierwsze – idealne do delektowania się kawą i herbatą

Po kubki jednorazowe plastikowe najczęściej sięgamy wtedy, gdy chcemy się czegoś napić. Nic więc dziwnego, że Kubki plastikowe z firmowym logo możemy znaleźć przy dystrybutorze wody pitnej oraz przy ekspresie do kawy. Warto umieszczać je nie tylko tam, gdzie mogą natknąć się na nie pracownicy. Ich niewysoki koszt sprawia, że można zamawiać je w dużych liczbach, a tym samym nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby serwować w nich picie także klientom. Kubeczki plastikowe wykorzystywane do picia kawy, wody mineralnej i herbaty, zwykle są użytkowane dość krótko. Wielu osobom wydaje się zatem, że realizacja ich funkcji promocyjnej może być dość mocno ograniczona. Tymczasem okazuje się, że nawet w takiej formie sprawdzają się znakomicie jako gadżet reklamowy. Co więcej, jeśli logo jest ciekawe, a samo wykonanie kubka solidne, klienci często zabierają go ze sobą do domu.

Po drugie – kubki z plastiku jako przyborniki

Kubki jednorazowe plastikowe kojarzą się nam z tymi, które są wyrzucane zaraz po ich użyciu. Jak już jednak wspomniano, gdy prezentują się ciekawie, nie trzeba z nich wcale natychmiast rezygnować. Wykorzystywanie ich do picia napojów wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby kubek zaczął w pewnym momencie pełnić charakter biurowego lub domowego przybornika. Kubeczki plastikowe wykonane z dużą starannością, pięknie prezentują się na biurkach. Można trzymać w nich długopisy, ołówki, linijki oraz spinacze, a także dziesiątki innych akcesoriów biurowych. Najlepiej promować tego rodzaju ich funkcję na biurkach pracowniczych. Klienci załatwiający swoje sprawy w firmie zyskują dzięki temu kolejną okazję do zapoznania się z firmowym logo, nie mogą przy tym nie docenić tego, że odbywa się to w naturalny sposób. Jeśli kubki plastikowe nie będą szybko się niszczyć, pracownicy mogą zacząć wyrażać chęć zabierania ich do domu, one same zaś mogą stać się jednym z kilku gadżetów wręczanych choćby podczas targów i innych spotkań z klientami o podobnym charakterze. Niewielki wydatek będzie więc stanowił zapowiedź naprawdę dużych zysków.