Dieta kubełkowa


Coraz częściej słyszy się o całodniowych dietach, które dostarczane są prosto pod drzwi klientów. Dieta kubełkowa jest dietą idealną dla osób zabieganych, które nie mają czasu na codzienne gotowanie, ale nadal chciałyby jeść smacznie oraz dbać o swoją linię i swoje zdrowie.

Catering na diecie – na czym to polega?

Klient, który rozważa przejście na dietę kubełkową, powinien zacząć od dobrania odpowiedniego programu dietetycznego, który dopasowany będzie do jego indywidualnych potrzeb, upodobań i oczekiwań. Dobrym pomysłem jest skonsultowanie swojej decyzji z dietetykiem, który może doradzić w wyborze tego najbardziej odpowiedniego dla naszego stylu życia. Catering dieta polega na tym, że każdego dnia klient otrzymuje pięć gotowych posiłków, które wystarczyć mu mają na cały dzień. Większość osób decyduje się na poranną dostawę pod drzwi mieszkania, ale na klient może wskazać też inne miejsce, jeśli takie rozwiązanie jest dla niego wygodniejsze – na przykład miejsce pracy. Jeśli klient chce cieszyć się efektami diety w pełni, powinien jeść wyłącznie to, co otrzymał w kubełkach. Catering dieta przygotowana jest z myślą o spożywaniu dań co trzy godziny, co ma na celu zapewnienie właściwej przemiany materii i, dzięki odpowiedniemu dobraniu bilansu kalorycznego, zapewnienie systematycznego spadku wagi.

Zalety diety kubełkowej

Największym plusem przejścia na dietę dostarczaną w kubełkach jest fakt, że oszczędza się mnogość czasu. Jednak nie tylko czas zostaje oszczędzony – przez to, że nie gotujemy, oszczędzamy prąd, wodę oraz gaz. Warto też pamiętać o tym, że gdy jemy w całości wydzielone nam posiłki, to nie wyrzucamy resztek, nic więc się nie marnuje. Sam koszt diety nie jest najniższy, jednak należy pamiętać, że jesteśmy zwolnieni z konieczności codziennego zapełniania lodówki lub jedzenia na mieście. Dieta kubełkowa jest też doskonałym wyjściem dla ludzi, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, ale nie chcą tracić czasu na codzienne skrupulatne liczenie kalorii. Dzięki zbilansowanym posiłkom, które przygotowywane są przez specjalistów, mamy możliwość zmienić nasze niekoniecznie zdrowe nawyki żywieniowe. Catering na diecie sprawia, że odchudzanie nigdy nie staje się nudne. Zestawy dań na całe dni są nie tylko smaczne, ale również oryginalne. Dzięki nim nigdy nie musisz jeść tego samego dwa dni pod rząd – menu zmienia się codziennie, dzięki czemu każdego dnia można próbować czegoś nowego.