Świat wokół hokerów


Uniwersalizm przedmiotów, jest z pewnością cechą, którą lubią użytkownicy. Bo przecież świetnym rozwiązaniem jest opcja, gdy coś można wykorzystać na wiele sposobów. Takie są właśnie krzesła hokery. Mebel, który sprawdza się w wielu aranżacjach, oraz miejscach. Krzesła barowe doskonale odnalazły się w domowych wnętrzach, podkreślając nowoczesny charakter, lub też dodając elegancji minimalistycznym stylom. Ich wykorzystanie jest jednak szerokie i znaleźć je można czasem w nietypowych zakątkach.

Taboret fryzjera

Taborety barowe doskonale odnalazły się w salonach fryzjerskich ułatwiając pracę mistrzom cięć. Całodniowa praca stojąca przynosi wiele dyskomfortu, dlatego ratunkiem jest wygodne siedzisko. Tutaj hoker jest idealnym rozwiązaniem ze względu na mobilność. Modele z kółkami i obrotowymi fotelami pozwalają fryzjerom na ciągły ruch wokół Klienta. Krzesła nie krępują ruchów, są zwrotne i lekkie dzięki czemu fryzjer może wykonywać swoją pracę jednocześnie zmniejszając obciążenie nóg i kręgosłupa. Dodatkowo regulacja siedziska umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu Klienta. Jest to więc nieodłączna pomoc dla tego zawodu.

Ikona stylu w biurowej przestrzeni

Krzesła barowe hokery coraz częstsze zastosowanie odnajdują również w aranżacjach biurowych np. salach konferencyjnych lub gabinetach, gdzie przyjmowani są goście. Nic w tym dziwnego, ponieważ nowoczesny lub industrialny styl jaki obecnie często towarzyszy aranżacjom biur, stanowi idealne podłoże do wykorzystania hokera, jako elementu zwracającego uwagę, a jednocześnie będącego gwarancją wygody, podczas konferencji czy spotkań. Różnorodność dostępnych modeli daje gwarancję wyboru dostosowanego do oczekiwań Klienta i jego potrzeb. W przestrzeni biurowej ważny jest komfort podczas użytkowania stołka dlatego Klienci najczęściej wybierają te z wygodnym oparciem i regulacją wysokości siedziska. Sam mebel stojący na jednej nodze nie zajmuje dużo przestrzeni co ułatwia umieszczenie sporej ilości tych krzeseł w jednym pomieszczeniu.

Decydując się na zakup krzeseł typu hoker z pewnością należy zwrócić uwagę na przeznaczenie jego wykorzystania. Tak różnorodna gama produktów tej kategorii sprawia jednak, że znajdą one swoje miejsce w wielu przestrzeniach, często stając się ich ozdobą w codziennym użytkowaniu. Dostępność materiałów z których są wykonane, designu i kolorów daje szerokie możliwości ich zastosowania – resztę ogranicza tylko wyobraźnia.